Bądźmy w kontakcie – Taśmy nierdzewne Gliwice – Ace Strips


Taśmy nierdzewne Gliwice. Taśmy z naszej firmy sprzedajemy do europejskich klientów poprzez trzy biura. Staramy się, aby nasze usługi były możliwie najlepsze, dlatego też podchodzimy do klienta zawsze bardzo indywidualnie.

Czekamy na kontakt od Państwa pod następującymi numerami telefonów:

Biuro: biuro@acestrips.pl

Tel.: +48 664 309 262 

Kontakty język polski

kontakty język niemiecki

 

 

Zarząd: zarzad@acestrips.pl

Tel.: +48 577 892 222

Kontakty język polski

 

 

Magazyn:

Tel.: + 48 793 141 234

flag, germany, icons

Kontakty język polski

 

 

Dział handlowy: handel@acestrips.pl

Tel.: +48 664 309 217 – obsługa nowych klientów z Polski, oraz krajów Europy zaznaczonych na mapie kolorem czerwonym

flag, germany, icons

Kontakty język polski

spain, flag, spanish

russia, flag, national flag

 

 

Biuro handlowe w Niemczech w Schwabach dla klientów z Europy Zachodniej:

Tel.: +49 9122 8091061; +49 171 3683317 – obsługa kluczowych klientów z Niemiec , Austrii, Szwajcarii i innych krajów zaznaczonym na mapie kolorem niebieskim.

E-mail: zuerner@mailbox.org

flag, germany, icons

france, country, flag

 

Jednakże każdy klient, niezależnie w jakim języku się do nas zwróci zostanie przez nas obsłużony najlepiej jak potrafimy. Podsumowując, w kontaktach z biurem w Polsce kontakt telefoniczny może być w językach: polskim i angielskim. Biuro niemieckie umożliwia kontakt w językach niemieckim i angielskim. Dlatego osoby pragnące kontaktować się w innych językach proszone są o kontakt pisemny, e-mailem. Ze względu na szybkorosnąca grupę klientów obcojęzycznych, będziemy stale zwiększać ilość osób władających obcymi językami w naszych biurach obsługi.

mapa Europy
zakres działania Ace Strips – taśmy nierdzewne

Naszym celem jest stały wzrost jakości obsługi, dlatego też, wraz z rozwojem firmy planujemy w niedługim czasie uruchomić nowe biura. Planowane jest uruchomienie biur  we Francji oraz we Włoszech. O uruchomieniu biur, niewątpliwie poinformujemy na naszej stronie internetowej. Co godne uwagi, niezależnie od tego, z którym biurem będziecie Państwo woleli się kontaktować gwarantujemy pełna obsługę i pomoc w rozwiązaniu problemów technicznych. Chcielibyśmy, aby nasze taśmy nierdzewne docierały do naszych klientów w możliwie najkrótszym czasie a sam proces obsługi zamówienie był jak najbardziej przyjazdy. Taśmy nierdzewne Gliwice