Taśmy ze stali nierdzewnej- O nas- Ace Strips

taśmy ze stali nierdzewnej z Korei Południowej

Ace Strips- taśmy ze stali nierdzewnej- Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem, najbardziej renomowanej walcowni precyzyjnej CENIT w Korei Południowej.

Cenit Co. jest wiodącym producentem taśmy ze stali nierdzewnej walcowanej na zimno z siedzibą w Korei Południowej.
Produkty Cenit są wytwarzane na zamówienie klienta. Zamówienia produkcyjne realizujemy po dokładnych konsultacjach z dedykowanym zespołem. Zespół taki składa się ze specjalistów, przede wszystkim z działów odpowiedzianych za jakość, produkcję , logistykę oraz sprzedaż.
Od momentu powstania, firma Cenit dostarcza klientom wysokiej jakości produkty. W rezultacie, firma dostarcza do bardzo wielu branż. Przede wszystkim do branży elektronicznej, budowlanej, producentów sprzętu gospodarstwa domowego, pojazdów samochodowych i urządzeń przemysłowych. Przy zachowaniu silnej obecności na rynku krajowym, Cenit jest również jednym z najbardziej aktywnych eksporterów w Korei Południowej, eksportującym swoje wyroby do odbiorców końcowych oraz dystrybutorów w Europie, Ameryce Północnej, na Bliskim Wschodzie, w Oceanii i innych regionach Azji.

Historycznie, Cenit wielokrotnie wykazywał zdolność do utrzymania wysokiego standardu swoich produktów. Osiągał to poprzez aktywne inwestycje w zakłady produkcyjne, a także skuteczne dostosowywanie się do ciągłych zmian w otoczeniu rynkowym. Korea Południowa na równi z Japonią rozwinęła swój przemysł w oparciu o wysokie technologie oraz jakość wyrobów.

Ace Strips – jest partnerem biznesowym oraz dystrybutorem taśmy ze stali nierdzewnej produkowanej w Korei na Europe. Nasze produkty wysyłamy z magazynu w Gliwicach. Są one fakturowane przez firmę polską. Pozwala to naszym klientom na uniknięcie ryzyka i formalności związanych z importem z poza UE. W magazynie utrzymujemy niezbędne dla klientów minimum wyrobów co pozwala zminimalizować problemy opóźnień w dostawie.

Specjalizujemy się w dostawach zimnowalcowanych taśm ze stali nierdzewnych, popularnie zwanych taśmami INOX. Najczęściej sprzedawane gatunki stali to: 1.4310 o różnych zakresach wytrzymałości na rozciąganie Rm , oraz 1.4301, 1.4016, 1.4541, 1.4828 oraz inne.